Genel

Fbackup 5.0 Full Ücretsiz

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere tamamen ücretsiz olan bu FBackup ürününden bahsedeceğim.

 

Network üzerinden dilerseniz local olarak kullanabileceğiniz bir yedekleme ürünüdür.

FBackup hem kişisel hem ticari kullanım için ücretsiz olarak sunulan bir yazılımdır. Windows 8, 7, Vista, XP, 2008/2003 Server (32/64-bit) işletim sistemleri üzerinde çalışabilir. İndirip önemli verilerinizi korumaya alın.

FBackup yardımcıların sizi sorularıyla yönlendirmesiyle yedekleme işinizi kolayca tanımlamanızı sağlayan basit bir arayüze sahiptir.:

  • Nereye yedeklemek istiyorsunuz (hedefleriniz).
  • Neyi, yedeklemek istiyorsunuz (kaynaklarınız).
  • Nasıl yedeklemek istiyorsunuz (dosyaları sıkıştırarak tam yedek, veya sıkıştırmadan yansı yedek alabilirsiniz).
  • Ne zaman yedeklemek istiyorsunuz (yedeklemeyi kendiliğinden başlayacak şekilde zamanlayabilir veya kendiniz istediğinizde başlatmayı seçebilirsiniz).
FBackup

Yedek işini tanımladıktan sonra Yedekle düğmesine (veya F6’ya) basarak işlemi başlatabilirsiniz. Eğer zamanlayıcıyı ayarladıysanız zamanı geldiğinde yedekleme kendiliğinden başlar. FBackup ile yerel sürücülerinizden (USB ile bağladığınız sürücüler de dahil) kolayca USB/Firewire aygıtlarına veya ağ sürücülerine yedekleme yapabilirsiniz.. Yedeklerinizi yerden kazanmak için standart zip dosyaları olarak (tam yedekleme tipini seçtiğinizder) veya sıkıştırma yapmadan asıl dosyaların birebir kopyasını oluşturarak (yansı yedekleme tipini seçtiğinizde) saklayabilirsiniz.

 

orginal sitesinden alıntıdır. http://www.fbackup.com/tr

 

 

 

 

(1441)